Alumo, s.r.o.
Úvod O firmě Produkty Objednávky Ceník Ke stažení Napište nám
Výrobní program
Požární hydranty dle norem ČSN EN 14339 a ČSN EN 14384
Požární hydranty

Hydranty podzemní jsou zařízení určené k požárním (hasícím účelům), nouzovému odběru pitné nebo užitkové vody z vodovodních řádů, odvzdušnění potrubní sítě atd.
Hydranty nadzemní se používají převážně v místech, kde je použití podzemních hydrantů nevhodné (hledání poklopů v trávě, blátě, sněhu apod.). Všechny hydranty jsou vyráběny v provedení DN80 PN16.
hydrant  hydrant

Zařízení pro regulaci úrovně hladin
Plovákové spínače

Plovákové spínače slouží k automatické kontrole úrovně hladiny. Typ FS1Ex je určen pro použití v prostředí s nebezpečím výbuchu (v důlním prostředí I M2). Neobsahují žádnou nebezpečnou rtuť a plně nahrazuje plovákové spínače u nichž byla rtuť použita. působy použití: automatické ovládání čerpadel, pro vyprazdňování a plnění zásobních nádrží, jako ochrana proti přeplnění nádrží, pro zabránění chodu čerpadla naprázdno a signalizace maximální a minimální hladiny.
Plovákový spínač FS
Detekční sondy DS1

Detekční sonda DS1 je určena pro detekci maximální a minimální hladiny, automatické ovládání čerpadel a zabránění chodu čerpadel naprázdno. Detekční sondu je možné instalovat do nádrží, studní a vrtů.
sonda DS1
Detekční sondy DS2

Detekční sonda DS2 je určena pro detekci maximální a minimální hladiny, automatické ovládání čerpadel a zabránění chodu čerpadel naprázdno. Detekční sondu je možné instalovat do nádrží.
Sonda DS2
Slévárenská a strojírenská výroba
Slévárenská výroba

  • odlitky z hliníku, mosazi a bronzi o hmotnosti 0,1 - 40 kg
  • kusová výroba
  • formování do písku
  • výroba modelových zařízení
  • výroba mříží, ocelových konstrukcí, svařování nerezových ocelí
  • strojírenská činnost je zaměřená na opracování našich výrobků a zákaznických odlitků
Odlitky
Alumo, s.r.o.
Za Nádražím  2695
Písek, 397 01
 

© 2008-2024, Alumo, s.r.o.